fbpx

Yhteystiedot

Näin löydät meidät

Vieraile

Hopeakatu 4, 70150 Kuopio

Ma-Pe 08.00-16.00

Team Piirla

Maksuneuvonnan yhteystiedot

Asiakaspalvelu arkisin 8-20, la 10-15

Laskun maksamiseen ja myöhästyneisiin maksuihin liittyvissä asioissa sinua palvelee kumppanimme Ropo Capital: Ropon asiakaspalvelu| Ropo Online

Alkolukko asiakaspalvelu

LifeSafer sekä Dignita alkolukkojen asiakaspalvelu

Puhelinpalvelu auki arkisin klo 8-16

09 4241 8686 info@alkolukko.fi

Harri Salmi

Toimitusjohtaja

Myynti- ja markkinointi, ohjelmistot Varaa etätapaaminen

010 235 3871 harri@piirla.fi

Henri Tuovinen

Osto- ja henkilöstöpäällikkö

Hankinta-, logistiikka, HR ja Idha analysointiohjelmisto

010 235 3877 henri@piirla.fi

Jaakko Hietamies

Tuote- ja asiakkuuspäällikkö

Alkolukot ja alkometrit - Asiakkuudet, asiakaspalvelu ja jälleenmyyjä- tuki (alkolukot)

010 574 6828 jaakko@piirla.fi

Tomi Karhunen

Tuotepäällikkö

Tekninen tuki, koulutukset (digipiirturit, alkolukot, nopeudenrajoittimet)

010 235 3872 tomi@piirla.fi

Osmo Levy

Teknikko

Digipiirtureiden tekninen tuki, Optimo -testerit, Top-Print

010 235 3875 osmo@piirla.fi

Jukka Pasanen

Hienomekaanikko

Analogisten piirtureiden korjaus ja huolto (1311, 1314, 1318, 1319, 1324, 2400, EGK 100) vaijerit, Sisu

010 235 3870 jukka@piirla.fi

Risto Kärppä

Asentaja

Kalibrointilaitteiden huolto- ja kaapelit, demosalkut, asennukset (nopeudenrajoittimet, alkolukot)

010 235 3876 risto@piirla.fi

Markus Tuppurainen

Ohjelmisto- ja etälatausvastaava

MS Power BI, Top-Print, CITO2 ja Cora-WS korjaamo-ohjelmistot, etälatauspalvelu, tallennuslaitteet.

010 574 6805 markus@piirla.fi

Nina Virolainen

Markkinointikoordinaattori

Myynti- ja markkinointi

010 574 6800 nina@piirla.fi

Juuso Nieminen

Projektipäällikkö

Ohjelmistoprojektit

010 574 6815 juuso@piirla.fi