fbpx

Yhteystiedot

Näin löydät meidät

Vieraile

Hopeakatu 4, 70150 Kuopio

Ma-Pe 08.00-16.00

Team Piirla

Harri Salmi

Toimitusjohtaja

Myynti- ja markkinointi, ohjelmistot

010 235 3871 harri@piirla.fi

Henri Tuovinen

Talouspäällikkö

Laskutus ja taloushallinto

010 235 3877 henri@piirla.fi

Mika Kalilainen

Myynti ja asiakkuudet

Dignita alkolukot, Idha-Online

010 235 3878 mika@piirla.fi

Jaakko Hietamies

Projektipäällikkö

Kehitysprojektit, Dignita alkolukot

010 574 6828 jaakko@piirla.fi

Tomi Karhunen

Tuotepäällikkö

Tekninen tuki, koulutukset (digipiirturit, alkolukot, nopeudenrajoittimet, Mobileye)

010 235 3872 tomi@piirla.fi

Osmo Levy

Teknikko

Etälataus ja tallennuslaitteistot, Optimo -testerit, Top-Print & CITO2 korjaamo-ohjelmistot)

010 235 3875 osmo@piirla.fi

Jukka Pasanen

Hienomekaanikko

Analogisten piirtureiden korjaus ja huolto (1311, 1314, 1318, 1319, 1324, 2400), vaijerit, Sisu

010 235 3870 piirla@piirla.fi

Risto Kärppä

Hienomekaanikko

EGK 100, kalibrointilaitteiden huolto- ja kaapelit, demosalkut, asennukset (nopeudenrajoittimet, alkolukot)

010 235 3876 risto@piirla.fi